1033 17 دی 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 27 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Calendar 1993 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Calendar 1993 زیرنویس فیلم تقویم یک فیلم درام محصول سال ۱۹۹۳ به کارگردانی اتم اگویان است. یک عکاس (Atom Egoyan) به ارمنستان فرستاده می شود تا از کلیساها برای یک تقویم عکس بگیرد. او کم کم متوجه می شود که همسرش (آرسینه خنجیان)، مترجم ارمنی، عاشق راننده و راهنمای آنها، آشوت (آشوت آدامیان) شده است. آنها هر چه بیشتر از یکدیگر دور می شوند و در نهایت از هم جدا می شوند. در چند سکانس موازی فلاش فوروارد، عکاس با استفاده از یک آژانس اسکورت، تعدادی از زنان را که همگی از کشورهایی که از نظر فرهنگی یا نژادی با ارمنستان مرتبط هستند، به شام در محیطی مشابه در خانه اش در تورنتو دعوت می کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Calendar 1993 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Calendar 1993 در آخرین قرار پیشنهاد می شود که استفاده از تلفن تشریفاتی در طول شام از قبل تنظیم شده بود و عکاس از این موقعیت استفاده می کند تا ببیند آیا با قرار ملاقات خود در چنین محیطی خانگی احساس راحتی می کند و آیا او به نوعی شبیه به غریبه اش است یا خیر. همسر

دانلود زیرنویس فیلم تقویم 1993 تمام صحنه‌ها در ارمنستان کاملاً از دیدگاه ذهنی عکاس هستند، بیشتر زمانی که او برای گرفتن عکس از کلیساها آماده می‌شود (از جمله لحظه‌ای که عکاس معبد بت‌پرستان گارنی را با کلیسا یا بانک اشتباه می‌گیرد). همسر و راننده اش در حالی که مستقیم به دوربین نگاه می کنند با او صحبت می کنند. عکاس برای سفرنامه دوربین فیلمبرداری می گیرد. برخی از نماها در سکانس های ارمنستان از ویدیوهای (آماتور) سفرنامه ارائه شده است.

زیرنویس فیلم Calendar 1993 - بلو سابتايتل

زیرنویس Calendar 1993 منشی تلفنی عکاس در کنار تقویم ارمنی قرار دارد که گذر زمان را در طول فیلم نشان می دهد. از طریق پیام هایی که همسر جدا شده اش گذاشته است، از وضعیت ازدواج او مطلع می شویم.

زیرنویس Calendar 1993 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم تقویم 1993 به دلیل انتشار محدود، Calendar بازبینی زیادی در رسانه های اصلی دریافت نکرد. با این حال، اکثراً واکنش‌های مثبتی دریافت کرد. این فیلم در Rotten Tomatoes امتیاز 100 درصدی دارد و نامزد بهترین دستاورد کارگردانی و بهترین فیلمنامه در جوایز جن در سال 1993 شد. استیون هولدن از نیویورک تایمز فیلم را بسیار تحسین کرد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *