1033 20 دی 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Utama 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Utama 2022 اوتاما یک فیلم درام محصول 2022 به کارگردانی الخاندرو لوایزا گریسی است که در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه 2022 به نمایش درآمد و در می 2022 در سینماهای فرانسه اکران شد. این فیلم به عنوان ورودی بولیوی برای نود و پنجمین جوایز اسکار بهترین انتخاب شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Utama 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Utama 2022 یک زوج مسن که به زبان کچوا صحبت می کنند در آلتیپلانو، ارتفاعات خشک آند زندگی می کنند و ویرجینیو بیمار که می داند در شرف مرگ است، آخرین روزهای خود را با پنهان کردن این وضعیت از همسرش سیسا سپری می کند. زندگی طولانی با هم پشت زن و شوهر کچوا پنهان شده است.

آنها با هم مشغول کارهایی مانند چرای لاماهای خود هستند. خانه او را کوه های بلند احاطه کرده است. ویرجینیو اغلب به آسمان نگاه می کند و امیدوار است که باران ببارد. از آنجایی که باران نمی بارد و چاه روستا خالی است، سیسا باید هر روز پیاده به سمت رودخانه برود. زنان روستاهای اطراف نیز به آخرین بهار باقی مانده سرازیر می شوند.

یک روز از نوه‌شان کلور که خبرهایی از شهر می‌آورد ملاقات می‌کنند. پدربزرگ و مادربزرگ او آشکارا به زبان کچوا بر سر انگیزه‌های کلور برای دیدار با آنها بحث می‌کنند، او با آنها به زبان اسپانیایی صحبت می‌کند. کلور از پدربزرگ و مادربزرگش می‌خواهد وسایل خود را جمع کنند و با خانواده به شهر بروند، جایی که ویرجینیو بیمار بتواند معاینه و درمان شود.

دانلود زیرنویس فیلم اوتاما 2022 باهوش و ویرجینیو با روستاییان نزدیک به کوه می روند و مراسمی را برای بازگرداندن باران به زمین انجام می دهند. پس از آن، روستاییان ناامید درباره راه حل های خشکسالی خود بحث می کنند و بسیاری تصمیم می گیرند به شهر بروند.

زیرنویس فیلم Utama 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Utama 2022 ویرجینیو در طول شبانی خود بیهوش می شود. باهوش او را پیدا می کند و او را به سیسا نگران می آورد و از او می خواهد که سرفه های مرموز خود را فاش کند. ویرجینیو نگران است که سیسا تنها بماند، پس از گذشتن او و ترجیح می دهد که او با او به زندگی پس از مرگ بیاید تا اینکه به شهر برود. باهوش با او در مورد خودخواهی اش روبرو می شود، آنها با هم بحث می کنند و کلور روستا را ترک می کند. او کمی بعد با یک دکتر برمی گردد، که سعی می کند ویرجینیو را متقاعد کند که برای درمان به شهر بیاید. ویرجینیو شکست خورده امتناع می کند. او در مورد مردن سکوت می کند، اما با موتیف های زیادی در مورد مرگ مواجه می شود، از جمله یک لاما کم آب، یک کرکس، و خبر پدر شدن کلور که شنیده می شود. ویرجینیو بطور مجزا برنامه‌ریزی می‌کند تا به کلور یک جعبه حلبی پر از عکس و تکه‌های طلا بدهد. او یک روز قبل از اینکه با آرامش در خواب بمیرد، کلاه خود را به کلور می دهد.

زیرنویس فیلم اوتاما 2022 روستاییان همسایه در تشییع جنازه او شرکت می کنند. باهوش آماده می شود تا به شهر برگردد، با سیسا خداحافظی می کند و او از او می خواهد که اغلب به دیدارش برود. در زیر آسمان رعد و برق، سیسا بید، لاماها را چوپانی می کند.

زیرنویس Utama 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس اوتاما 2022 در وب‌سایت Rotten Tomatoes جمع‌آوری نقد، این فیلم بر اساس 23 نقد، با میانگین وزنی 7.7/10، دارای 96 درصد تاییدیه است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *