1033 26 دی 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 56 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Marlowe 1969 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Marlowe 1969 زیرنویس فیلم مارلو یک فیلم نئو نوآر آمریکایی محصول 1969 است که جیمز گارنر در نقش فیلیپ مارلو، کارآگاه خصوصی ریموند چندلر بازی می‌کند. این فیلم به کارگردانی پل بوگارت توسط استرلینگ سیلیفانت بر اساس رمان خواهر کوچک چندلر در سال 1949 نوشته شده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Marlowe 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Marlowe 1969 چشم خصوصی لس آنجلس فیلیپ مارلو توسط زنی از کانزاس به نام اورفامای کوئست استخدام می شود که به شدت از او می خواهد برادرش اورین را پیدا کند. پس از جستجوی مارلو در اتاق هتل سابق اورین، منشی میز، هاون کلاوزن را می‌بیند که با یک یخ‌چین و صفحه‌ای از دفترچه ثبت‌نام پاره شده است. بلافاصله پس از آن، مارلو از مهمان هتل، گرانت هیکس، تماس گرفت، که با عصبانیت از او التماس می کند که یک روز چیزی را نگه دارد. زمانی که مارلو به محل زندگی خود می رسد، هیکس را می بیند که یک کلنگ یخ در گردنش دفن شده است و با زنی نقابدار مواجه می شود که مارلو را بیرون می زند و می گریزد. مارلو اتاق را جستجو می کند و یک بلیط برای یک فیلم عکاسی پیدا می کند.

مارلو رد زن نقابدار را به یک ستاره سینما، ماویس والد، و دوستش، رقصنده عجیب و غریب دولورس گونزالس می‌بیند. او به والد مشکوک است که در قتل یک باج‌گیر که عکس‌هایی از ملاقات او با رئیس اوباش، سانی استیل گریو دارد، نقش داشته است و به او کمک می‌کند که او رد می‌کند. استیل گریو چندین تلاش ناموفق برای ترساندن مارلو از پرونده انجام می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم مارلو 1969 با کمک مامور والد، مارلو می‌تواند والد و استیل گریو را از قتل‌های یخ‌چین پاک کند. اورفامای به او می گوید که برادرش در کلینیک دکتر وینسنت لاگاردی اقامت دارد. مارلو با دکتر روبرو می شود که او را با سیگاری آرام می بخشد. مارلو در طول شب به اطراف می‌آید و همچنان گیج‌آلود، کلینیک را جستجو می‌کند. او صدای شلیک گلوله را می شنود و به طور تصادفی با یک اورین مجروح مرگبار برخورد می کند. مارلو عکسی پیدا می کند که نشان می دهد والد، اورین و اورفامای خواهر و برادر هستند. این مارلو را متقاعد می کند که اورین باج گیر و قاتل بوده است.

زیرنویس فیلم Marlowe 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس Marlowe 1969 اورفامای مارلو را سرزنش می کند که مدت زیادی در جستجوی اورین بوده است. مارلو عکس‌ها و نگاتیوها را از بین می‌برد و سپس با دولورس ملاقات می‌کند که به او می‌گوید والد می‌خواهد او را ببیند. مارلو در طی سوار شدن به عمارت استیل گریو متوجه می شود که دولورس و استیل گریو زمانی درگیر رابطه عاشقانه ای بوده اند. مارلو والد و استیل گریو دلسرد را مرده می یابد. او به او می گوید که استیل گریو را به این دلیل کشته است که برادرش را کشته است. برای حفظ شهرت والد، مارلو همه چیز را طوری تنظیم می کند که انگار استیل گریو خودکشی کرده است، هرچند پلیس فریب نمی خورد.

مارلو اورفامای را در حال جستجوی خانه اش می گیرد و او به او می گوید که قبلاً عکس ها و نگاتیوها را از بین برده است. والد از راه می رسد و درگیری شدید نشان می دهد که اورفامای از نقشه باج خواهی اورین خبر داشت. او متعاقباً در ازای یک هزار دلار به استیل گریو گفت که کجا اورین را پیدا کند و از مارلو خواست تا مانع از آسیب رساندن استیل گریو به اورین شود. مارلو دعوا را به هم می زند و به اورفامای می گوید که به کانزاس برگردد. در یک گفتگوی حساس با والد، او اعتراف می کند که وانمود کرده است که استیل گریو را کشته است تا از اورفامای محافظت کند، کسی که فکر می کرد او را کشته است.

زیرنویس فیلم مارلو 1969 با گاوصندوق مخفی والد، مارلو با دولورز مشکوک می شود که او شریک جنایت اورین بوده و زمانی با دکتر لاگاردی ازدواج کرده است. او که هنوز عاشق استیل گریو بود، می خواست والد را به زور از او دور کند. اورین هیکس و کلاوزن را به قتل رساند زیرا هیکس می خواست این طرح را در دست بگیرد و کلاوزن معتاد به مواد مخدر بیش از حد ناپایدار بود. دولورس به همه چیز اعتراف می کند، اما معتقد است که مارلو آنقدر به والد علاقه دارد که نمی تواند آنچه را که می داند به پلیس بگوید. هنگامی که مارلو با پلیس تماس می گیرد، دولورس توسط لاگاردی به ضرب گلوله کشته می شود و سپس خود را می کشد. مارلو قبل از رسیدن پلیس باشگاه را ترک می کند.

زیرنویس Marlowe 1969 - بلو سابتايتل

زیرنویس مارلو 1969 این فیلم در اروپا 375668 بلیت در اسپانیا و 120408 بلیت در فرانسه فروخت که در مجموع 496076 بلیت در اسپانیا و فرانسه فروخته شده است. عملکرد این فیلم در باکس آفیس در آمریکای شمالی در حال حاضر مشخص نیست. این فیلم بر اساس 8 نقد، امتیاز 63% را در Rotten Tomatoes کسب کرده است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *