اخبار 29 اردیبهشت 140210:07 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 23 دقیقه
کپی شد!
0

آشنایی با هتل آزادی تهران

تهران هتلهای متنوعی دارد که سلیقههای مختلف را پوشش میدهد. بهدلیل اینکه تهران بهعنوان پایتخت ایران هر روز میزبانی مسافران زیادی را بر عهده دارد که به این شهر میآیند و در هتلهای مختلف اقامت دارند. بسیاری از افراد رزرو هتل را از قبل انجام میدهند و در تهران سردرگم و بهدنبال هتل نیستند.

هتل آزادی یکی از بهترین هتلهای تهران شناخته میشود که سالها است خدمات متنوع و امکانات بهروزی را در اختیار مهمانان خود قرار میدهد. شما میتوانید برای رزرو هتل های تهران اینجا را کلیک کنید. همچنین رزرو هتل آزادی نیز از طریق همین سایت انجام دهید.

معرفی هتل آزادی تهران

در قدیم نام این هتل، هایت بود. بعد از انقلاب، گروه پارسیان مسئولیت هتل را بر عهده گرفت و نام آن به آزادی تغییر پیدا کرد. این هتل 25 طبقه دارد و مساحت کل آن 50 هزار مترمربع است. این هتل 482 واحد اقامتی را در اختیار مسافران قرار میدهد. در ادامه این واحدهای اقامتی را معرفی میکنیم تا برای رزرو هتل آزادی اطلاعات بیشتری را در اختیار داشته باشید.

اتاق استاندارد

این اتاقها در طبقههای سه تا 24 هتل جای گرفتهاند و 27 مترمربع مساحت دارند. در این اتاق یک تخت دونفره یا دو تخت یکنفره قرار دارد. همچنین شما خواهید توانست با توجه به سلیقه خود چشمانداز شهر یا کوه را انتخاب کنید. سرویس بهداشتی فرنگی، حمام تمیز و بهداشتی مجهز به وان، بوفه صبحانه رایگان، میز عسلی، آباژور و تلویزیون هوشمند گوشهای از امکانات اتاق استاندارد هستند.

سوییت جونیور

این سوییت با50 متر مساحت در طبقههای سه تا 24 هتل قرار دارد. انتخاب یکی از دو چشمانداز کوهستان یا شهر را بر عهده خودتان خواهند گذاشت. دو دستگاه تلویزیون هوشمند، تخت دونفره کینگسایز، بوفه صبحانه رایگان، سالن نشیمن، سیستم تهویه، مینیبار، آباژور، اینترنت محدود وایرلس رایگان و سشوار از امکانات سوییت جونیور بهشمار میآیند.

سوییت جونیور، بسیار زیبا و شیک طراحی شده است و مهمانان در آن احساس راحتی و آسایش میکنند. در نتیجه استقبال زیادی از آن صورت میگیرد. برای رزرو هتل باید قبل از  سفر اقدام کنید. میتوانید برای رزرو هتلهای تهران اینجا را کلیک کنید.

سوییت رویال

در این سوییت 56 متری، اتاقخواب، آشپزخانه و اتاق نشیمن قرار دادهاند. سوییت رویال در طبقههای 22 و 23 هتل آزادی وجود دارد. دو سرویس بهداشتی فرنگی، دو تلویزیون هوشمند، حمام مجهز به وان، یخچال، مینیبار، اینترنت نامحدود وایرلس رایگان، بوفه صبحانه رایگان، سیستم اطفای حریق، کمددیواری، سیستم تهویه، میز کار، میز عسلی، سشوار، حوله تنپوش و صندوق امانات از امکانات سوییت رویال هستند.

سوییت رویال بهصورت جذابی طراحی شده است و اکثر مهمانان شیفته آن میشوند و اقامت راحتی را در آن میگذرانند. رزرو هتل آزادی خیال شما را از اقامتی بیدغدغه آسوده میسازد.

سوییت دوبلکس

این سوییت دوطبقه 70 متر مساحت دارد و در طبقه اول آن سالن پذیرایی، آشپزخانه و سرویس بهداشتی قرار گرفته است. در طبقه دوم آن هم اتاقخواب، سالن نشیمن، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام مجهز به وان جای دارند. سوییت دوبلکس را در طبقه 24 هتل خواهید یافت. از جمله امکانات این سوییت میتوان به دو تلویزیون هوشمند، یخچال مینیبار، اینترنت نامحدود وایرلس رایگان و سیستم اطفای حریق اشاره کرد.

سوییت پرزیدنتال

این سوییت را نیز به‌‌صورت دوطبقه آماده کردهاند. با حضور در این سوییت انگار در مکانی اقامت میکنید که به شخص برجستهای تعلق دارد. زیرا طراحی جذاب سوییت این حس را به شما القا خواهد کرد. در این سوییت 215 متری دو اتاقخواب، اتاق کار، سالن نشیمن، سالن پذیرایی همراه با سه سرویس بهداشتی را میبینید. چهار تلویزیون هوشمند، جکوزی، اتاق پرو، صبحانه رایگان و اینترنت نامحدود وایرلس رایگان، امکانات این سوییت را تشکیل میدهند.

برای رزرو هتل آزادی و استفاده از این سوییت میتوانید به سایت و اپلیکیشن اسنپ تریپ مراجعه کنید. همچنین خواهید توانست یکی از چشماندازهای کوهستان یا شهر تهران را برای اقامت در سوییت انتخاب کنید.

اتاق ویژه معلولین

این اتاق با مساحت 27 مترمربع در طبقه سوم هتل قرار دارد. یکتخت کینگسایز دونفره یا دو تخت تکنفره در آن موجود است. طراحی اتاق احساس راحتی را به افراد میبخشد تا با آسودگی نیازهای خود را برطرف کنند.

رستورانهای هتل آزادی

در این هتل، رستورانهای متنوعی را خواهید دید که پاسخگوی همه ذائقهها هستند. در ادامه آنها را معرفی میکنیم:

رستوران پارسه

این رستوران در لابی قرار دارد و ظرفیت آن 70 نفر است. در رستوران پارسه انواع غذاها، کبابها، خورشتها و پیشغذاهای گرموسرد ایرانی سرو میشود. معماری رستوران را بسیار شکیل انجام دادهاند. بد نیست بدانید این رستوران روزهای جمعه با بوفه ویژه خود از مهمانان پذیرایی میکند.

رستوران پارمین 

پارمین خدمات خود را در طبقه دوم هتل ارائه میدهد و برای پذیرایی از 120 نفر ظرفیت دارد. در این رستوران انواع پاستاها، برگرها، پیتزا، سالادهای مختلف و پیشغذاهای متفاوت به مهمانان پیشنهاد میشود.

رستوران سرو 

رستوران سرو در فضای باز از مهمانان خود پذیرایی میکند و خدمات خود را برای حدود 70 نفر در نظر گرفته است. سرو انواع کبابها در این رستوران صورت میگیرد. مواد اولیه رستوران سرو، تازه و باکیفیت انتخاب میشوند. به همین دلیل لذت طعم کبابهای آن تا مدت زیادی همراه مهمانان خواهد ماند.

رستوران کنزو

شعبهای از رستوران ژاپنی کنزو در لابی هتل وجود دارد که بهطور شبانهروزی به مهمانان خدمت میکند. در کنزو میتوانید انواع سوشی، نودل و دیگر غذاهای ژاپنی را با کیفیتی بینظیر تجربه کنید. غذاهای کنزو بهقدری لذیذ و خوشمزه است که توصیه میکنیم حداقل یک بار آن را امتحان کنید.

بوفه صبحانه

بوفه صبحانه هتل آزادی از ساعت 6 تا 10 صبح در رستوران پارسه در خدمت مهمانان است. در این بوفه انواع صبحانه ملل سرو میشود. تنوع منوی بوفه این امکان را برایتان فراهم میسازد که بتوانید با اقامت طولانی در این هتل غذاهای متفاوتی را تناول کنید.

دیگر امکانات هتل آزادی تهران

  • خشکشویی
  • تاکسیسرویس
  • بیزینس سنتر
  • کلوپ ورزشی
  • آرایشگاه مردانه
  • گالری طلا
  • خانهداری
  • پارکینگ

 

جمعبندی

رزرو هتل در تهران کاری عاقلانه است. زیرا این شهر همهروزه میزبانی تعداد زیادی از مردم را بر عهده دارد که بهدلایل مختلف  به آن سفر میکنند. رزرو هتل آزادی میتواند خیال شما را از اقامت در مکانی لوکس راحت کند. هتل آزادی امکانات بسیار زیادی دارد. شما میتوانید برای رزرو هتلهای تهران اینجا را کلیک کنید.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *