اخبار 30 اردیبهشت 1402 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

شش اخلالگر اجرای پروژه احداث جاده محور ایرانشهر به خاش بازداشت شدند

شش اخلالگر اجرای پروژه احداث جاده محور ایرانشهر به خاش بازداشت شدند

به گزارش ایلنا،‌ در پی اعلام مدیرعامل و عوامل اجرایی شرکت سالم راه سپاهان مجری پروژه احداث جاده محور ایرانشهر به خاش در محدوده شهرستان ایرانشهر، مبنی بر ایجاد اخلال در اجرای پروژه، احمدی دادستان عمومی و انقلاب ایرانشهر به همراه تعدادی از همکاران قضایی و عوامل انتظامی شخصا در محل پروژه حاضر و به بررسی مشکل پیش آمده، پرداختند.

در ابتدای بررسی‎ها، ۶ اخلالگر در این رابطه شناسایی و توسط عوامل انتظامی دستگیر شدند که در ادامه به دستور دادستان ایرانشهر پرونده این افراد در جریان رسیدگی قضایی قرار گرفت.

بهمن احمدی دادستان ایرانشهر با بیان اینکه پرونده متهمان بصورت سریع و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد، تصریح کرد: ایجاد امنیت در سطح منطقه باعث شکوفایی و ارتقا شاخص‌های توسعه در استان خواهد بود لذا با افرادی که مخل اجرای پروژه‌های ملی و عمرانی سطح منطقه باشند بدون اغماض و خارج از نوبت رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: پروژه‌های ملی و فرامنطقه‌ای که در سطح شهرستان ایرانشهر در حال اجرا است، بصورت جدی پیگیری و پرونده عوامل بر هم زننده نظم عمومی که به نوعی مانع پیشرفت پروژه‌های عمرانی شوند، رسیدگی ویژه خواهد شد تا با برخورد جدی با آن‎ها شاهد پیشرفت چشمگیر فعالیت‌های عمرانی منطقه باشیم.

دادستان ایرانشهر از تمامی مردم و معتمدان و ریش سفیدان این شهرستان خواست تا با همکاری عوامل قضایی و انتظامی مانع چنین رفتار‌هایی که مانع شکوفایی منطقه می‌شود، همکاری لازم داشته باشند چرا که تعامل مردم مهمترین عامل برای ایجاد امنیت است.

بازدید دادستان ایرانشهر از پروژه راه آهن زاهدان چابهار

بهمن احمدی دادستان ایرانشهر صبح امروز از پروژه راه آهن زاهدان چابهار بازدید کرد.

با مراجعه میدانی دادستانی و دعوت بزرگان و ریش سفیدان منطقه و مالک شرکت شن و ماسه، مشکل پروژه راه آهن زاهدان چابهار که از سال ۱۳۹۹ تا به حال متوقف شده بود، مرتفع و اهمیت پروژه راه آهن سراسری برای آن‎ها تشریح شد.

دادستان ایرانشهر در این بازدید تاکید کرد: هیچ کس حق و جرات ممانعت از پروژه ملی را نخواهد داشت و مورد حمایت قانون و دادستانی خواهد بود.

انتهای پیام/منبع:ایلنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *