اخبار 17 تیر 1402 - 11 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

سال گذشته 311 زندانی جرائم غیرعمد در استان همدان آزاد شدند

سال گذشته 311 زندانی جرائم غیرعمد در استان همدان آزاد شدند

به گزارش ایلنا از همدان، یدالله روحانی‌منش در آیین روز ملی صنعت و معدن افزود: این زندانیان جرائم غیرعمد شامل ۱۶ زن و ۲۹۵ هستند که ۲۴۰ نفر از این افراد برای مسایل مالی، ۵۶ نفر برای پرداخت مهریه، ۹ نفر به دلیل ناتوانی در پرداخت دیه ناشی از سوانح و ۶ نفر نیز برای پرداخت نفقه زندانی شده بودند.

به گفته وی از ابتدای سال جاری تاکنون نیز با جمع‌آوری هشت میلیارد تومان، ۵۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان همدان آزاد شدند.

روحانی‌منش اضافه کرد: یکی از اولویت‌های اصلی ستاد دیه استان همدان در روزهای عید قربان تا عید سعید غدیر، زمینه سازی برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد استان است.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان اظهار داشت: هم‌اینک ۲۵۵ زندانی جرائم غیر عمد در زندان‌های استان همدان گرفتار هستند که تلاش داریم با حمایت خیران نیک‌اندیش زمینه آزادی این افراد را فراهم کنیم.

روحانی‌منش تصریح کرد: ستاد دیه یک نهاد مردمی است و با کمک مردم و نهادهای حمایتی تلاش دارد زمینه آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد را فراهم کند.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان اظهار امیدواری کرد: در روزهای مبارک بین عید قربان تا عید غدیر با جمع‌آوری کمک‌های مردمی یک خروجی خوبی برای آزادی زندانیان داشته باشیم.

روحانی‌منش ادامه داد: در شب میلاد با سعادت امام هادی(ع) نیز آیین جمع‌آوری کمک برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان کبودرآهنگ برگزار و مبلغ قابل توجهی جمع‌آوری شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *