اخبار 20 مرداد 1402 - 10 ماه پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

خبرنگاران نقدهای منصفانه و کارشناسانه همراه با پیشنهاد ارائه دهند/ رسانه‌ها برای مردم امید ایجاد کنند

خبرنگاران نقدهای منصفانه و کارشناسانه همراه با پیشنهاد ارائه دهند/ رسانه‌ها  برای مردم امید ایجاد کنند

به گزارش ایلنا، گفت: محمد هادی ایمانیه انتظاری که از خبرنگاران داریم این است که برای بهبود شرایط، نقدهای منصفانه و کارشناسانه همراه با پیشنهاد ارائه دهند.

ایمانیه، در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در شیراز افزود: خبرنگاران استان با هم اندیشی با یکدیگر، شاخص‌های اثرگذار را استخراج کنند، بنویسند و بر اساس آن به عملکرد مدیران نمره دهند تا مشخص شود که کدام مدیر پاسخگو است، در جهت حل مشکلات مردم تلاش می‌کند و آمار صحیح ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: رسانه‌ها وظیفه دارند که برای مردم امید ایجاد کنند و در کنار آن پیگیر مطالبه‌گری از مدیران نیز باشند و مسئولان را وادار کنند که در صحنه حاضر باشند و به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

استاندار فارس اظهار کرد: امید آفرینی برای جامعه و در بین مردم و مطالبه‌گری از مدیران کمک می‌کند که روحیه نشاط و پویایی در مردم به ویژه جوانان و نوجوانان افزایش یابد.

ContentImages_175364

ایمانیه، ضمن قدردانی از تلاش‌های یک سال گذشته خبرنگاران استان گفت: از خبرنگاران استان انتظار داریم که با توجه به عشقی که به کشور و اعتقادات خود دارند، با وجود همه کمبودها و کاستی‌ها، همچنان محکم در صحنه باشند و ما نیز امیدواریم بتوانیم در حد توان در کنار خبرنگاران باشیم.

وی افزود: از تمام امکانات و ظرفیت‌ها برای حل مشکلات خبرنگاران در زمینه امنیت شغلی، بیمه و مسکن و بهبود معیشت این قشر کوشا و سخت کوش استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *