اخبار 2 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

شرکت 80 دانشجو از سراسر کشور در رویداد استارتاپی «کسب‌ و کارهای سلامت محور»شاهرود

شرکت 80 دانشجو از سراسر کشور در رویداد استارتاپی «کسب‌ و کارهای سلامت محور»شاهرود

ایسنا/سمنان مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: برگزیدگان رویداد استارتاپی «کسب‌ و کارهای سلامت محور در دوران کرونا و پسا کرونا» با ارائه بیش از ۲۰ ایده از سوی شرکت کنندگان سراسر کشور مشخص شدند.

دکتر سعید ناظمی 6 تیرماه از شرکت بیش از 80 دانشجوی سراسر کشور در رویداد استارتاپی «کسب‌ و کارهای سلامت محور در دوران کرونا و پسا کرونا» خبر داد و اظهار کرد: هدف از برگزاری این رویداد، ارتقای فرهنگ کسب و کار در حوزه علوم پزشکی در دوران کرونا و پساکرونا است.

وی با بیان اینکه این رویداد علمی از ۲۵ تا ۳۱خرداد به صورت مجازی برگزار شد، اضافه کرد: بیش از ۸۰ دانشجو از رشته‌های مختلف علوم پزشکی و سایر رشته‌ها از سراسر کشور در این رویداد شرکت کردند.

دکتر ناظمی به برگزاری چهار کارگاه آموزشی طی این دوره اشاره کرد و افزود: آشنایی با استارتاپ، آشنایی با مدل های کسب ‌و کار، آشنایی با روش ارائه و صندلی تجربه از جمله کارگاه‌های این رویداد مجازی بود.

مدیر مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی، درمانی شاهرود ادامه داد: این رویداد با ارائه بیش از ۲۰ ایده از سوی شرکت کنندگان آغاز شد و پس از چهار روز کار گروهی و ارائه به داوران تیم های برتر معرفی شدند.

وی افزود: گروه اول به سرپرستی رضا جعفری با ایده طراحی «کیت تشخیص زود هنگام سرطان»، گروه دوم به سرپرستی علی عرب علی محمدی با ایده «تولید مصالح ساختمانی از ماسک های تنفسی بازیافتی»، گروه سوم به طور مشترک به سرپرستی محمد حسن خدابنده با ایده «طراحی دست بند هوشمند جهت بیماران» و گروه دیگر به سرپرستی امیر آتشی «با ایده روش درمانی HBO» و گروه چهارم  به سرپرستی مریم میرزایی با ایده «طراحی اپلیکیشن حذف واسطه در بازار» عناوین برتر را کسب کردند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *