اخبار 2 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

«لری کینگ» پس از مرگش جایزه «امی» گرفت

«لری کینگ» پس از مرگش جایزه «امی» گرفت

«لری کینگ» مجری فقید آمریکایی در یکی از شاخه‌های جوایز تلویزیونی «امی» به عنوان برنده اعلام شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ورایتی، در جریان چهل و هشتمین دوره از جوایز برنامه‌های در طول روز «امی»، «لری کینگ» مجری فقیدآمریکایی به عنوان یکی از برندگان این مراسم معرفی شد.

در این مراسم «کینگ» برای مجری‌گری در مجموعه برنامه‌های تلویزیونی «اکنون با لری کینگ» به عنوان برترین مجری برنامه‌های گفت و گو محور و آموزنده انتخاب شد. دو پسر این مجری، جایزه اش را از طرف «کینگ» دریافت کردند.

«کینگ» در طول فعالیتش بیش از ۳۰ هزار گفت و گو انجام داد که مصاحبه با «یاسر عرفات»، «نلسون ماندلا»، «ولادیمیر پوتین» و تمامی رئیس جمهورهای آمریکا از زمان «ریچارد نیکسون» تا «دونالد ترامپ» و هنرمندان مختلفی همچون «فرانک سیناترا» از جمله آن‌ها است.

در جریان این مراسم همچنین جایزه بهترین برنامه‌ گفت و گو محور سرگرم‌کننده به «برنامه کلی کلارکسون» و همچنین عنوان برترین مجری برنامه گفت و گو محور سرگرم‌کننده نیز به «کلی کلارکسون» رسید.

«بیمارستان عمومی» که به عنوان برترین سریال درام این جوایز در کنار برنامه «مخاطره» به عنوان برترین برنامه مسابقه‌ای و «الکس تربک» دیگر مجری فقید تلویزیونی به عنوان برترین مجری برنامه مسابقه‌ای معرفی شدند دیگر برگزیدگان این جوایز را تشکیل دادند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *