اخبار 2 13 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

کاپیتان سوییس: کانته باید ۸ ریه داشته باشد!

کاپیتان سوییس: کانته باید ۸ ریه داشته باشد!

گرانیت ژاکا به تمجید از پل پوگبا و انگولو کانته دو هافبک تیم ملی فوتبال فرانسه قبل از دیدار برابر این تیم پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، عملکرد خوب انگولو کانته برای چلسی قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و تیم ملی فرانسه باعث تمجید گرانیت ژاکا از او شده است. کاپیتان سوییس باید در یک هشتم نهایی یورو برابر فرانسه قرار گیرد.

گرانیت ژاکا، کاپیتان تیم ملی سوییس احترام زیادی برای انگولو کانته و پل پوگبا  در تیم ملی فوتبال فرانسه دارد. این بازیکن ۲۸ ساله در نشست رسانه‌ای قبل از دیدار با فرانسه در یورو ۲۰۲۰ گفت:‌ کانته باید هشت ریه داشته باشد. او مدام در حال جنگیدن است و خیلی می‌دود و تقریبا مهارنشدنی است. پوگبا که برای منچستر یونایتد بازی می‌کند  نیز فوتبالیستی است که می‌تواند به تنهایی یک بازی را تعیین کند. آن‌ها دو بازیکن بسیار مهم برای فرانسه هستند اما لازم نیست در برابر آن‌ها پنهان شویم. ما نیز نباید خودمان را خیلی کوچک کنیم.

بازیکن پیشین مونشن گلادباخ  که در حال حاضر با آرسنال قرارداد دارد، فکر نمی‌کند شانس تیمش برابر فرانسه در دیدار پیش‌رو کم باشد. در همین رابطه او گفت: روی کاغذ فرانسوی‌ها شانس بیش‌تری دارند. ما باید صادق باشیم. آن‌ها قهرمان جهان هستند. اما ما مجبور نیستیم خودمان را خیلی کوچک کنیم. من خوش‌بینانه می‌گویم که ۵۵ بر ۴۵ برای فرانسه کمی آن‌ها بهتر هستند و شانس بیش‌تری دارند.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *