اخباز 3 14 آبان 1400 - 3 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

حضور علیرضا حیدری در اردوی تیم ملی کشتی آزاد/ هدیه ۳۰۰۰ دلاری به ملی پوشان

حضور علیرضا حیدری در اردوی تیم ملی کشتی آزاد/ هدیه ۳۰۰۰ دلاری به ملی پوشان

علیرضا حیدری عصر امروز (سه شنبه) با حضور در خانه کشتی شهید صدرزاده در جمع ملی پوشان آزادکار حضور یافت.

به گزارش ایسنا، پس از دعوت فدراسیون کشتی از مفاخر کشتی ایران برای حضور در اردوهای تیم های ملی کشتی، علیرضا حیدری دارنده مدال برنز المپیک، یک مدال طلا، ۳ مدال نقره و یک مدال برنز جهان، ۳ مدال طلای بازی های آسیایی و سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد عصر امروز (سه شنبه) در اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان حضور یافت.

حیدری ضمن آرزوی موفقیت برای تیم های ملی کشتی در میدان بزرگ المپیک گفت: ریل گذاری زندگی آینده تان را از امروز بکنید و هدفگذاری درست داشته باشید چراکه تعیین کننده است.

وی ادامه داد: همیشه احساس ارزش کنید به خاطر اینکه شما توانسته اید در یک جمع بزرگ به اینجا راه پیدا کنید.

این قهرمان اسبق کشتی گفت: وقتی کشتی گیران موفق می شوند، سرم را بالا می گیرم و دوست دارم  شما بعنوان کسانی که الگوی کشتی کشور هستید در همین وقت باقی مانده، فاصله ها را نسبت به آن نقطه ای که می خواهید برسید، پر کنید.

دارنده مدال برنز المپیک آتن اظهار داشت: کشتی خود را آنالیز کنید و بفهمید که چگونه کار می کنید، و نکات لازم را در یک دفترچه بنویسید و تک تک ضعف ها را مورد بررسی قرار داده و رفع کنید.

وی خاطرنشان کرد: در بحث واژه پهلوانی، آقا تختی بسیار انسان بزرگ و خوبی بوده، اما واقعیت این است که نباید به دنبال مدل آقا تختی شدن باشیم، بلکه باید خود واقعیمان را بروز دهیم و برای اینکه واژه پهلوانی را ادا کنیم کافی است خوب باشیم و با ارزش هایمان مانند مهربان و حامی بودن، صبور و قوی بودن زندگی کنیم.

علیرضا حیدری همچنین به همراه اعضای تیم ملی کشتی آزاد به تماشای فیلم دیدار خود در المپیک آتن نشست و پس از آن نیز دقایقی را با ملی پوشان به تمرین پرداخت.

این پیشکسوت گرانقدر کشتی مبلغ ۳۰۰۰ دلار نیز بعنوان هدیه به ملی پوشان آزادکار اهداء کرد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با توجه به سفر چند روزه زیارتی به سوریه در این دیدار حضور نداشت.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *