اخبار 11 23 آبان 140012:03 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

انتقاد عضو شورا از غفلت برای کمک به مساجد در شهرداری تهران

انتقاد عضو شورا از غفلت برای کمک به مساجد در شهرداری تهران

عضو شورای شهر تهران با اشاره به مصوبه دوره قبل شورای شهر تهران برای کمک به مساجد گفت: کمک ۴۰ میلیاردی منوط به ارائه دستورالعمل از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی به کمیسیون های شورا بود که متاسفانه هیچ اقدامی در این خصوص انجام نشده است.

به گزارش ایسنا، احمد علوی در جلسه صبح امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود خطاب به معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: با همه اجحافی که در ۴ سال گذشته به موضوع مساجد شده بود، بازهم اعتباری ۴۰ میلیاردی برای کمک به مساجد و یک اعتبار مشابه هم برای کمک به مدارس به تصویب رسیده ؛اما اختصاص این اعتبار منوط به ارائه دستورالعمل از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی به کمیسیون ها جهت تصویب، شده که برای انجام آن تا امروز هیچ اقدامی صورت نگرفته است.

 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران گفت: موارد لازم در مورد مدارس به کمیسیون‌ها رسیده و تصویب شده اما در خصوص مساجد همین اقدامات هم صورت نگرفته است و  اکنون اواخر سال است و بازهم فرصت از دست می رود.

 

عضو شورای ششم شهر تهران با اشاره به کمبود نقدینگی با بیان اینکه این موضوع را درک می کنیم، ادامه د اد: در مورد مساجدی که جهت احداث اتوبان امام علی (ع) تخریب شدند تا دوباره ساخته شوند و مصوب خود شورا بوده چرا اقدامی نشده است؟ مساجد آدینه، حجت و … را حدود ۹ سال است تخریب کرده ایم اما برای ساخت اقدامی نکرده ایم.

علوی خاطرنشان کرد: معتقدم در ۳ ماه گذشته معاونت فرهنگی و اجتماعی می توانست به موضوع ورود کند که نشده است.

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *