اخبار 12 24 آبان 14003:24 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

بیش از ۱۰۰۰ خانواده نیازمند در خراسان شمالی از بسته‌های همدلی بهره‌مند شدند

بیش از ۱۰۰۰ خانواده نیازمند در خراسان شمالی از بسته‌های همدلی بهره‌مند شدند

 فعالان کانون های مساجد خراسان شمالی به رسم کرامت حضرت فاطمه معصومه (س) به همیاری نیازمندان در این استان  شتافتند.

هاشم شیرازیان، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بیش از هزار خانواده نیازمند در استان از بسته‌های همدلی بهره‌مند شدند، اظهار کرد: یازدهمین مرحله از توزیع گوشت نذری قربانی در  این استان،  در قالب یک هزار و ۲۰۰ بسته یک و نیم کیلویی، اهدایی مؤسسه حضرت خدیجه (س) شهر قم و  خیرین برنامه تلویزیونی سمت خدا، به  دست نیازمندان در اقصی نقاط شهری و روستایی رسید.

وی در ادامه  با توضیح بیشتر این موضوع اضافه کرد: این مرحله نیز با مشارکت  کانون‌های رابط استان و محوریت فعالان کانون امام سجاد (ع) بجنورد، انجام  گرفت و بسته‌های همدلی ارسالی با شناسایی خانواده‌های نیازمند و معرفی آن‌ها توزیع شد.

مدیر ستاد فهمای خراسان شمالی همچنین  اعلام کرد: پیش از این و در مراحل قبل رزمایش که از ابتدای سال گذشته آغاز شده، طی کمک مؤمنانه و در قالب این طرح همدلی، بیش از ۱۰ هزار و ۸۰۰ هزار خانواده از بسته‌های گوشت نذری خیرخواهانه بهره‌مند شدند.

شیرازیان همچنین در تکمیل مطالب قبل گفت:  ۱۹ کانون فرهنگی هنری در مساجد نقاط مختلف شهری و روستایی استان به عنوان کانون رابط در این امر همدلانه و خدا پسندانه مشارکت کردند.

وی گفت: کانون‌های تعیین شده باید تا ۲۰ آبان ماه جاری اسامی سرپرستان خانواده‌های نیازمند را اعلام و ثبت کنند.

مدیر ستاد فهمای خراسان شمالی در تکمیل این خبر همچنین از برگزاری مراسم سوگواری و عزاداری شب و روز وفات اخت الرضا، حضرت معصومه (س) در مساجد خراسان شمالی به همت فعالان کانون‌های مساجد این استان خبر داد.

منبع: ايسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *