اخبار 23 5 آذر 14009:49 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

ثبت نام ۲۰۴ داوطلب انتخابات شوراهای شهر در خمینی شهر

ثبت نام ۲۰۴ داوطلب انتخابات شوراهای شهر در خمینی شهر

ایسنا/اصفهان فرماندار خمینی شهر گفت: ۲۰۴ داوطلب برای ورود به عرصه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان خمینی شهر ثبت نام کردند.

علیرضا بصیری در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه ۲۰۴ داوطلب تا پایان مهلت ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: از این تعداد ۱۴۵ نفر برای شهر خمینی شهر، ۳۸ نفر شهر درچه، ۱۱ نفر شهر کوشک و ۱۰ نفر برای شرکت در انتخابات شورای شهر اصغرآباد به صورت حضوری و آنلاین ثبت نام کردند.

وی در مورد نوع ثبت نام این داوطلبان گفت: از این تعداد شرکت کننده ۱۶۱ نفر به صورت حضوری، ۲۴ نفر به صورت اپ موبایل، ۵ نفر از طریق دفاتر پیشخوان و ۱۴ نفر از طریق دسکتاپ ثبت نام کرده اند.

فرماندار خمینی شهر با بیان اینکه جنسیت شرکت کنندگان در مقایسه با سال ۹۶ یکسان است، تصریح کرد: ۸۸ درصد شرکت کنندگان آقا و ۱۲ درصد آن ها از بانوان بوده اند که این آمار با انتخابات سال ۹۶ برابر است. میانگین سنی داوطلبان نیز ۱۳ نفر زیر ۳۰ سال، ۳۴ نفر بین ۳۰ تا ۳۵ سال، ۴۲ نفر بین ۳۶ تا ۴۰ سال، ۳۱ نفر بین ۴۱ تا ۴۵ سال، ۲۷ نفر بین ۴۶ تا ۵۰ سال و ۵۷ نفر بالای ۵۰ سال است.

بصیری در خصوص تحصیلات داوطلبان، افزود: تحصیلات ۸ نفر از ثبت نام کنندگان کمتر از لیسانس، ۶ نفر تحصیلات حوزوی، ۱۴۱ نفر لیسانس، ۴۶ فوق لیسانس و ۳ نفر دارای مدرک دکترا هستند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *