63 22 خرداد 14016:02 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Kurt Vonnegut: Unstuck in Time 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند Kurt Vonnegut: Unstuck in Time 2021 یک ادای احترام خیره کننده و ارزشمند برای ونگات و یک معرفی قانع کننده برای افراد ناآشنا است. این مستند بلند – اولین در نوع خود در مورد Vonnegut – یک فرو رفتن عمیق و همه جانبه در تربیت نویسنده و خروجی خلاقانه او است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Kurt Vonnegut: Unstuck in Time 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Kurt Vonnegut: Unstuck in Time 2021 دوران کودکی او در ایندیاناپولیس، تجربه او به عنوان یک زندانی جنگی در جنگ جهانی دوم، ازدواج، خانواده و طلاق او، حرفه اولیه او به عنوان یک روزنامه نگار در جنرال الکتریک و یک فروشنده خودرو، و سال های طولانی او به عنوان یک نویسنده مبارز را در بر می گیرد. در نهایت در سال 1969 به دنبال انتشار رمان ضدجنگ او، سلاخ خانه پنج، به سوپراستار شدن او منجر شد.

زیرنویس مستند Kurt Vonnegut: Unstuck in Time 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Kurt Vonnegut: Unstuck in Time 2021 این فیلم 39 سال پیش زمانی آغاز شد که رابرت واید، فیلمساز جوان و نوپا (شوق خود را محدود کنید، لنی بروس: سوگند به حقیقت بگویید) نامه ای به بت ادبی خود نوشت و در آن فیلمی مستند درباره زندگی و کار ونگات پیشنهاد کرد. فیلمبرداری در سال 1988 آغاز شد و فیلم حاصل دوستی و پیوندی است که واید و ونه‌گات در طول دهه‌ها شکل گرفتند.

زیرنویس  Vonnegut: Unstuck in Time 2021 - بلو سابتايتل

در فیلم، با تلاش وید برای به دست آوردن تصویری کلی از زندگی سوژه و نقش خود در آن، گذشته، حال و آینده خطی نمی‌شوند. کورت وونگوت: UNSTUCK IN TIME قبل از هر چیز زندگینامه یک نویسنده محبوب آمریکایی است. اما اودیسه یک فیلمساز را در حالی که تأثیر میراث یک نویسنده را بر زندگی خود بررسی می کند، که بسیار فراتر از صفحه چاپ شده است را مستند می کند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *