اخبار 23 شهریور 1401 - 2 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020

دانلود زیرنویس مستند Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020 بتینا بولر با استفاده از آرشیو و مواد فیلم منتشر نشده و دیجیتالی شده، این فیلم را به طرز درخشانی درباره زندگی و کار هنرمند استثنایی کریستوف شلینگنزیف که در سال 2010 درگذشت، مونتاژ کرده است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020 مولد مانند فاسبیندر، تحریک آمیز مانند واترز، فون تریر و سیدل در کنار هم، و چند استعدادی مانند – طبق آگهی ترحیم الفریده جیلینک – “هیچ کس”. که او اضافه کرد: “او همه چیز بود.” حرف‌های بزرگ، اما باز هم درباره کریستوف شلینگنزیف (1960-2010)، شخصیت اصلی مستند بتینا بولر Schlingensief – صدایی که سکوت را تکان داد که در بخش پانوراما جشنواره بین‌المللی فیلم برلین امسال به نمایش درآمد. . پس از تماشای آن، به نوعی غیرممکن است که با آن مخالفت کنید.

شلینگنزیف که در سال 1960 از پدری داروساز و مادری پرستار اطفال در اوبرهاوزن، در آلمان غربی آن زمان به دنیا آمد، خاطرات برنامه والدینش برای داشتن شش فرزند را به یاد می آورد. “این نه سال طول کشید و وقتی من آمدم، همین بود، دیگر نه – پس من واقعاً شش فرزند هستم.” او با دوربین 8 میلی متری قدیمی پدرش در هفت سالگی شروع به گول زدن کرد. وقتی از او پرسیدند که دوست دارد چه کار کند، گفت: «من کارگردانی می‌کنم. اولین فیلم داستانی او، Das Totenhaus der Lady Florence (به روشنی «خانه مرگ بانوی فلورانس»)، در سال 1974 فیلمبرداری شد. پس از دو بار رد شدن از مدرسه فیلم مونیخ (علیرغم برخی ریسمان‌های ویم وندرس)، او کار خود را برجسته کرد. از اواسط دهه 1980 به بعد، او کارگردانی بود با خروجی عظیم، مستقل و عمیقاً زیرزمینی.

زیرنویس مستند Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020 عناوینی مانند 100 سال آدولف هیتلر – آخرین ساعت در فوهرربونکر، کشتار اره برقی آلمان اولین ساعت اتحاد مجدد و وحشت 2000 – آلمان خارج از کنترل القاب هایی مانند “هنرمند آسیب دیده”، “خائن” و حتی “خائن” را برای او به ارمغان آورد. Nestbeschmutzer» (آن عبارت آلمانی عالی برای کثیف کردن لانه خود). او با بازیگران زیادی از اردوگاه فاسبیندر کار کرد، از جمله اودو کی یر (که برای اولین بار در یک بار با استفاده از کلمات «من اودو کیر هستم – فیلم شما من را به خنده واداشت»)، و واقعاً با تیلدا آن را شکست داد. سوینتون. به اینها تعدادی از تولیدات تئاتر، اغلب در فولکسبوهن برلین، رویدادهای سیاسی روی صحنه رفته، اپراها در بایروث و بورکینافاسو، اینستالیشن های هنری در دوسالانه ونیز، پروژه های تلویزیونی، یک مجله شخصی سرطان و غیره را اضافه کنید. همه در یک زندگی (بیش از حد کوتاه). تعداد کمی می توانند رقابت کنند. “هیچ کس” و “همه چیز” Jelinek در اینجا کاملاً مرتب است.

زیرنویس Schlingensief: A Voice That Shook the Silence 2020 - بلو سابتايتل

کارگردان بولر از طریق فیلم‌های آرشیو غنی، مصاحبه‌ها و تفسیرهای مختلفی را با سوژه اصلی جمع‌آوری کرده است، و صدایی بدون وقفه ایجاد می‌کند که مطمئناً تمام سکوت را از بین می‌برد. با 124 دقیقه متراکم خود، هر ثانیه برای ترسیم یک پرتره واقعی ضروری به نظر می رسد. اگرچه برخی اطلاعات از تاریخ سیاسی و فرهنگی اخیر آلمان به شما کمک خواهد کرد، اما هنوز هم جذابیت جهانی زیادی وجود دارد. برخی از قسمت‌های بسیار زیبا شامل والدین بورژوای شلینگنزیف می‌شود که گاهی گیج شده‌اند، اما همیشه عاشقانه از پسرشان حمایت می‌کنند – حتی وقتی او ۴۰ کیلو ماهی مرده را به سمت یک سیاستمدار منفور پرتاب می‌کند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *