62 24 فروردین 140111:05 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Never Better 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Never Better 2022 این درام به دنبال ترس (برایانت)، زن جوان مبتلا به فیبروز کیستیک است که در حلقه زمانی قرنطینه گیر کرده است. زمانی که هم اتاقی اش، آماندا (سارا کین) که به نفع خودش است، برمی گردد و موفق به رعایت فاصله اجتماعی ایمن نمی شود، قهرمان ما که سیستم ایمنی ضعیفی دارد، متوجه می شود که خستگی ممکن است کمترین نگرانی او باشد. ترز در حالی که با کسالت خود با مواد و یک گفتگوی درونی غیرقابل توقف مبارزه می کند، در نهایت یاد می گیرد که حرف خود را باز کند و اجازه دهد دیگران وارد شوند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/never-better-2022/

Sofia Bryant

زیرنویس فیلم Never Better 2022 این فیلم یکی از مجموعه‌ای از فیلم‌های تهیه‌کننده Wayfarer’s Six Feet Apart Experiment است که داستان‌نویسان را به چالش می‌کشد تا فیلم‌های محدودی را در طول همه‌گیری بسازند. پنج فیلمساز منتخب با یک داستان نویس کارکشته به عنوان مربی آنها و استودیو Wayfarer در حال تامین مالی و نظارت بر روند تولید هستند. اکثر پروژه ها در حال حاضر در مرحله پس از تولید هستند.

Never Better (2022) Official Trailer | Dir. Julianne Fox | Sofia Bryant |  Comedy-Drama Movie - YouTube

زیرنویس Never Better 2022 نویسنده و کارگردان جولیان فاکس و تهیه کننده پورشیا آدلر است. فاکس در این برنامه توسط نزینگا استوارت (دختر بلندقد) راهنمایی شد. همچنین پایپر کوردا (The Wretched)، تازه وارد سارا کین، آیریس لیو و ترلن جانستون (Yes God Yes) در این فیلم ایفای نقش می کنند.

قبل از راه اندازی شرکت، جاستین بالدونی از Wayfarer فیلم موفق باکس آفیس Five Feet Apart را تولید کرد که درباره یک جفت نوجوان مبتلا به فیبروز کیستیک است که در بیمارستان با هم آشنا می شوند و عاشق هم می شوند، اگرچه بیماری آنها به این معنی است که باید از تماس فیزیکی نزدیک خودداری کنند.

Never Better TRAILER | 2022 - YouTube

برایانت بیشتر به خاطر بازی در کنار سوفیا لیلیس و وایات اولف در سریال کمدی-علمی تخیلی نتفلیکس، I Am Not Ok With This شناخته شده است. او همچنین در حال پس از تولید فیلم کمدی مارک، مری و برخی افراد دیگر است.

برایانت توسط هنرمندان مبتکر نمایندگی می شود. Curda توسط Hyperion و Curtis Talent Management ساخته شده است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *