62 2 اردیبهشت 14013:42 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Lovemobil 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Lovemobil 2019 وقتی شب در روستاهای آلمان فرا می رسد، کاروان های قدیمی فولکس واگن تزئین شده با چراغ های پر زرق و برق در جاده های کشور که از مزارع سیب زمینی و جنگل های تاریک عبور می کنند، ردیف می شوند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/lovemobil-2019/

Camden 2019 Capsules LOVEMOBIL and WHERE MAN RETURNS - Unseen Films

زیرنویس فیلم Lovemobil 2019 در داخل این اتوبوس‌ها روسپی‌هایی از اروپای شرقی و آفریقا منتظر مشتریان خود هستند که در حال عبور هستند. فیلم این زنان را به تصویر می‌کشد که از راه دور به دنبال پول و زندگی بهتر آمده‌اند.

زیرنویس Lovemobil 2019 تا اینکه یک روز در فضای شبح‌آلود، قتل اتفاق می‌افتد و تمام مناظر را به لرزه در می‌آورد و همه را وادار به اقدام می‌کند. فیلمی درباره دنیای کوچکی که جامعه ای را در سخت ترین پایان سرمایه داری جهانی شده توصیف می کند.

NEWS - LOVEMOBIL FILM

انگیزه فیلم یک رانندگی شبانه به زادگاهم پس از سال‌ها گذراندن خارج از کشور بود. با عبور از کاروان ها، آنها به عنوان تصویری غم انگیز از یک عالم کوچک در لبه جامعه به سمت من پریدند. بنابراین تصمیم گرفتم فیلمی در مورد آن بسازم و به این زنان صدایی بدهم. در طول سه سال سعی کردیم آنچه را که در پرتگاه تاریک این جاده ها پنهان شده است را در تصاویر و صحنه های جوی به تصویر بکشیم، با هدف انتقال این احساس که در این تنهایی، زندگی کردن/کار کردن/رویا/آزارشدن چگونه است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *