62 16 اردیبهشت 140111:41 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم ¿Nos casamos? Sí, mi amor 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم ¿Nos casamos? Sí, mi amor 2022 ما ازدواج کردیم؟ Sí, mi amor یک فیلم پرویی است که در مه ۲۰۲۲ در نتفلیکس منتشر شد. این فیلم به کارگردانی پدرو فلورس مالدونادو و بازیگرانی چون Yiddá Eslava و Julián Zucchi است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/nos-casamos-si-mi-amor-2022/

Tráiler: ¿Nos casamos? ¡Sí, mi amor! 💍 | Solo en cines 03.02.22 - YouTube

زیرنویس فیلم ¿Nos casamos? Sí, mi amor 2022 می دانید، دو نفر یکدیگر را دوست دارند، اما راه رسیدن به محراب همیشه طولانی و پرپیچ و خم و پر از کمیک های غیرمنتظره است.

SDe دنباله ای بر Yes, My Love (2020) است که برای اولین بار در نتفلیکس با موفقیت و از این رو قسمت دوم … و اگر قسمت اول را ندیده اید، ممکن است میل خود را از دست بدهید (یا نه، که وجود دارد). مخاطبی برای همه).

اینطور نیست که بخواهیم از آخرین اخبار در مورد غول استریم و موفقیت آن در بازار عصبانی شویم، اما به نظر می رسد سیاست های آن در مورد فیلم ها و سریال ها (که عموم مردم هزینه آن را می پردازند) از رسیدن به هدف متوقف شده است. نمونه دیگری از آن است.

Nos Casamos? SÍ, MI AMOR | Teaser Oficial - YouTube

زیرنویس ¿Nos casamos? Sí, mi amor 2022 مگه ما ازدواج کردیم؟ بله، عشق من هیچ ایرادی ندارد، این فیلمی است که بر اساس این ژانر و با یک طرح کاملاً از پیش تعیین شده ساخته شده است: زوج و دوستان و فراز و نشیب های آنها برای روز بزرگ. هزاران فیلم ساخته شده اند و به ندرت کسی انتظار جدیدی از یک فیلم جدید دارد، به همین دلیل است که فیلم با نقصی همراه است که نه می خواهد و نه باید و نه اجازه می دهد بر آن غلبه کند: به آنچه ما انتظار داریم و شوخی های عروسی معمولی (حتی در حماسه امریکن پای آنها عروسی کردند).

Nos casamos? Sí, mi amor" llega a la cartelera peruana – Enterados

در این مورد، و مهم نیست که چقدر این بین المللی شدن را دوست داشته باشیم، چه هالیوود، چه اسپانیایی و چه پرو، فیلم ها آن «آن یکی» را دارند یا نه، و این کمدی رمانتیک که به سوژه فوق العاده می رود، «آن» را ندارد. یک” که باعث می شود ما بخندیم، خود را به گفتن جوک های معمول و تکرار موقعیت هایی که در هزار فیلم دیگر با زیبایی بیشتری گفته می شود محدود می کند.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *