63 16 خرداد 140111:20 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Two Deaths of Henry Baker 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Two Deaths of Henry Baker 2020 یک فیلم هیجان انگیز آمریکایی محصول 2020 است که در مورد یک خصومت خانوادگی و نبرد خونین برای تصاحب ثروت طلا است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Two Deaths of Henry Baker 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Two Deaths of Henry Baker 2020 زمانی که یاغی بدنام هنری بیکر (گیل بلوز) پس از بیست و پنج سال از زندان آزاد می شود، دوستان و دشمنان قدیمی منتظر او هستند. پسری که او از خود به جای گذاشت و به او سپرده شد تا مراقب ثروت های به دست آمده او باشد. یک ولگرد ریشو با یک تپانچه و یک زخم گلوله چند دهه در شکمش. نایب الکلی با نصف گوش در یک طرف. و یک مزاحم خیابانی سوخته با مادری بیمار و انتقام جویانه. ترکیب نامناسب ها، هنری را به یک هتل مخروبه می رسانند، جایی که او قصد دارد با پسرش و کیسه طلایی که پشت سر گذاشته بود دوباره متحد شود…

زیرنویس فیلم Two Deaths of Henry Baker 2020 - بلو سابتايتل

زیرنویس Two Deaths of Henry Baker 2020 «نتیجه‌گیری بی‌نظیر بویی از نیهیلیسم دراماتیک دارد، و هیچ‌جا آنقدر که ممکن است فکر می‌کنید اپراسی‌کننده نیست. با این حال، فیلم هم هوش قوی و هم جاه طلبی زیادی دارد، دو ویژگی که باید صمیمانه مورد تشویق قرار گیرند. اکثر بازیگران به خوبی خود را تبرئه می کنند…”

زیرنویس Two Deaths of Henry Baker 2020 - بلو سابتايتل

به کارگردانی فیلیپه موچی – اولین کارگردانی بلند خود – بر اساس فیلمنامه ای نوشته سباستین پیگوت. گیل بلوز، تونی کوران، جو دینیکو، سباستین پیگوت، دنی کیند و جس سالگیرو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *