63 19 خرداد 14013:16 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم I Am Zlatan 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم I Am Zlatan 2021 این زلاتان است مانند زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی فوق ستاره ای که دوران کودکی پر دردسرش در محله سخت کارگری مالمو در اینجا نمایش داده می شود. بچه محروم خودخواه که توسط فوتبال از (احتمالاً) جنایت نجات یافت. به نظر می رسد جذاب ترین فیلم ورزشی است. و با این حال ینس شوگرن کارگردان، که بیشتر به اتفاقات خارج از زمین علاقه مند است، از کلیشه های کسل کننده طفره می رود. فیلم رئالیستی و دلسوز او تماشایی جذاب است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم I Am Zlatan 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم I Am Zlatan 2021 این فیلم بر اساس زندگینامه ابراهیموویچ که با نویسنده سوئدی دیوید لاگرکرانتز نوشته شده است. دومینیک اندرسون باجرکتاتی نقش زلاتان 11 ساله را بازی می کند که در مدرسه اختلال ایجاد می کند و در زمین بدخلق است. آنچه به زودی مشخص می شود این است که همه این رفتارها ارتباط کودکی است که احساس می کند ناکافی، تنها و اغلب گرسنه است. او در حال فوتبال با پسران طبقه متوسطی است که کفش‌های فوتبال مناسب می‌پوشند و پدرانشان از کنار زمین تشویق می‌کنند. والدین زلاتان زمانی که او کوچک بود طلاق گرفتند. پدرش، شفیق (سدومیر گلیسوویچ)، سرپرست بوسنیایی، پرورش دهنده ای است که به شدت مشروب می نوشد، و مادر خسته او یورکا (مریما دیزدارویچ) از نظر عاطفی در دسترس نیست. هر دو شخصیت با سخاوت احساسی واقعی نوشته شده اند.

زیرنویس فیلم I Am Zlatan 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس I Am Zlatan 2021 گرانیت روشیتی زلاتان 17 ساله است که در لحظه حساسی که ممکن است به تیم اصلی مالمو بپیوندد یا کلا فوتبال را کنار بگذارد. روشیتی چند سال بعد، در اوایل دهه 20 خود، نقش زلاتان را بازی می کند، که اکنون یک مهاجم جوان آینده دار برای آژاکس است – جایی که گزارش های خبری نژادپرستانه از او به عنوان یک “مهاجر تنبل” یاد می کنند. زمانی که ایجنت او در حال مذاکره برای یک معامله بزرگ با یوونتوس است، صحنه های درونی روشنگری وجود دارد.

زیرنویس I Am Zlatan 2021 - بلو سابتايتل

بهترین کار این است که من زلاتان هستم، فرمول فیلم ورزشی-فیلم ورزشی پیروزی بر مصیبت را اجرا نمی کند. چه چیزی ابراهیموویچ را در مسیر مستقیم و باریک نگه می دارد؟ غریزه بقا؟ علاقه و استعداد خدادادی او؟ این فیلم به احتمال تاریک‌تری مبنی بر هدایت خشم خود اشاره می‌کند، اینکه موفقیت فوتبال به معنای انتقام گرفتن از کسانی است که او را نوشته‌اند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *