63 26 خرداد 14015:13 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم A Wedding to Remember 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم A Wedding to Remember 2021 جرقه ها بین یک مرد صمیمی و یک خدمتکار به پرواز در می آیند که آنها اختلافات خود را کنار می گذارند تا عروسی بهترین دوستان خود را نجات دهند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم A Wedding to Remember 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم A Wedding to Remember 2021 فرضیه زوج هایی که به عنوان ساقدوش و داماد از یکدیگر متنفرند، به اندازه کافی رایج است، اما به نوعی این یکی به خوبی انجام شد. اولیویا به خاطر منافع شخصی خود تا حدودی کور شده بود، اما این احساس با توجه به اینکه چگونه خاطره زیادی از مادرش را زنده کرد، موجه بود. برایان در واقع نسبتاً منطقی بود حتی اگر کمی بیش از حد شدید واکنش نشان می داد. اما پس از تنظیم، رابطه آنها به خوبی و با شیمی بین بازیگران توسعه یافت. وضوح برای زوج اصلی واضح بود و در واقع فکر می کنم حداقل یک بار در یک فیلم تلویزیونی دیگر انجام شده است.

زیرنویس فیلم A Wedding to Remember 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس A Wedding to Remember 2021 باید به خودم یادآوری کنم که رام/کام و واقعیت به خوبی با هم جور در نمی‌آیند، بنابراین به همان اندازه که مشکلات عروس و داماد شکل گرفت و راه‌حل‌ها نزدیک شد، من فقط با آن کار کردم. نکته این بود که این وسیله نویسندگان بود تا اولیویا و برایان را به هم نزدیک کنند.

زیرنویس A Wedding to Remember 2021 - بلو سابتايتل

من دوست داشتم که گفتگوی ناهار زن و شوهر اصلی به جای احمقانه یا بیش از حد تهاجمی، نسبتا واقعی بود. ادامه اختلاط ناشی از تلاش های صلح طلبانه آنها خنده دار بود.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *