64 29 خرداد 14014:20 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 1 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Dharmaveer 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Dharmaveer 2022 داستان آناند دیگه رهبر فقید شیو سنا را پوشش می دهد. در این فیلم بلوط پراساد، خرمای کاشتیش، ماکاراند پدیه، سنهال تارده و شروتی ماراته در نقش‌های اصلی بازی می‌کنند. این فیلم در 13 می 2022 در سینماهای هند اکران شد. این فیلم نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد و بازی پراساد اوک در نقش فیلمنامه، دیالوگ ها و کارگردانی آناند دیگه و پروین تارده را ستود. در هفته اول، این فیلم 30.5 کرور به دست آورد و به موفقیت بزرگی در گیشه دست یافت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Dharmaveer 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Dharmaveer 2022 یک خبرنگار خبری از کانال خود ناراحت است زیرا باید مراسم یادبود بیستمین سیاستمدار آناند دیگه را پوشش دهد که باعث شد اولین مهمانی بالیوودی خود را از دست بدهد، علاوه بر این او نمی داند که شخصیت بزرگ کی بوده است و اخبار گوگل نشان می دهد که پس از مرگ او مردم محلی بیمارستان Sunitabai Singhania را ویران کردند.

زیرنویس فیلم Dharmaveer 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Dharmaveer 2022 گزارشگر با یک راننده ریکشا ملاقات می کند که تصمیم می گیرد او را به محل رها کند و به او می گوید که به جای اتکا به اخبار گوگل باید با مردم محلی تان که آناند دیقه صاحب زندگی خود را وقف آنها کرده است ملاقات کند. داستان به روزهای اولیه شیو سنا برمی گردد، زمانی که آناند دیقه صاحب جوان یک کارگر حزبی است که از کار و فداکاری خود الهام گرفته شده است، او به عضو برجسته حزب و دستیار بسیار نزدیک بال تاکری تبدیل می شود که هر دو احترام زیادی نسبت به یکدیگر دارند. در محل، خبرنگار با چند نفر ملاقات می کند و در می یابد که آناند دیگر صاحب نه تنها یک رهبر سیاسی بلکه بسیار بیشتر از آن برای تانکار بوده و تمام زندگی خود را وقف آنها کرده است. اما این شخصیت بزرگ با عاقبت غم انگیزی روبرو شد و هنوز در دل ثناکار زنده است.

زیرنویس Dharmaveer 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم در 27 ژانویه 2022 توسط رهبر شیو سنا و وزیر نگهبان منطقه تان اکنات شینده اعلام شد. این فیلم درباره رهبر فقید شیو سنا است. آناند دیگه بر اساس زندگی او ساخته شده است و پراساد اوک بازیگر فیلم مراتی در نقش دیگه دیده می شود. یکی از ویژگی های این فیلم این است که ماشین آرمادا به شماره ‘MH05-G-2013‘ مورد استفاده دیقه در این فیلم استفاده شده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *