64 24 تیر 14014:13 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Anonymously Yours 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Anonymously Yours 2021 ناشناس تو یک فیلم مکزیکی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی ماریا تورس و با بازی آنی کابلو و رالف مورالس است. این در 10 دسامبر 2021 در نتفلیکس منتشر شد. به طور ناشناس مال شما روی یک عاشقانه دبیرستانی تمرکز دارد، واقعاً چه مدت زمانی می‌تواند طول بکشد تا متوجه شود شخصی که به او پیامک می‌فرستد درست در کنارش است؟

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Anonymously Yours 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Anonymously Yours 2021 این فیلم در مورد دو دبیرستانی است که یک دوستی دیجیتالی را شروع می کنند. پیچ و تاب این است که آنها نمی دانند دارند با فردی صحبت می کنند که در زندگی واقعی از او آزرده خاطر هستند.

زیرنویس فیلم Anonymously Yours 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Anonymously Yours 2021 دو شخصیت اصلی، الکس (رالف) و واله (آنی)، هر دو مشکلات خاص خود را دارند، این واقعیت تنها بدتر می شود زیرا آنها سعی می کنند در دبیرستان و در پایان سال امتحانی برگزار کنند. برای کمک به آنها در حل مسائلشان، با یک تماس “ناشناس” دوستی برقرار می کنند که به زودی به احساسات عاشقانه تبدیل می شود.

زیرنویس Anonymously Yours 2021 - بلو سابتايتل

آلیشیا ولز در نقش لینا، بهترین دوست الکس از دبیرستان سابقش، لینا طبیعت بی‌نظیر او را درک می‌کند و به او احترام می‌گذارد، حتی اگر فکر می‌کند که او کمی احمق است. او که نسبت به عشق دیجیتالی الکس شک دارد، او را مجبور می کند تا از سرش بیرون بیاید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *