64 25 تیر 14016:06 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Psycho Storm Chaser 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Psycho Storm Chaser 2021 من به محض خواندن خلاصه آن در Psycho Storm Chaser فروخته شدم. در این متن آمده است: “یک پرستار در خانه باید از طوفان دسته 3 و همچنین طوفانی که در تعقیب قاتل زنجیره ای است که از طوفان برای سرپوش گذاشتن بر جنایات فجیع خود استفاده می کند جان سالم به در ببرد.” من هم خوش شانس بودم چون فیلم تقریباً به همان اندازه که به نظر می رسد احمقانه و مضحک است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Psycho Storm Chaser 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Psycho Storm Chaser 2021 این بدان معنا نیست که من آن را دوست نداشتم. من می دانم که تعداد زیادی از عاشقان فیلم وجود دارند که این خلاصه را می خوانند و یا تصمیم می گیرند که با فیلم خود زحمت ندهند یا با این انتظار که آن را تماشا می کنند از آن لذت نبرند. من امیدوار بودم که حداقل انتظارات نسبتا کم من را برآورده کند و با داستان خودش کمی سرگرم شود.

تعقیب طوفان روانی حداقل می‌داند که کمی گنگ و بدبین است. بازی نسبتاً جدی است، اما بازی اغلب آنقدر کلیشه‌ای، بیش از حد و عمدی است که باید توسط بازیگران درک درستی از آنچه می‌سازند وجود داشته باشد. آنها باید بدانند که در همه چیز یک مزیت کمدی وجود دارد.

داستان منشا شخصیت شرور به نوعی پشتوانه افکار من در این مورد است. او هم یک قاتل زنجیره ای و هم یک تعقیب کننده طوفان «مشهور» است. به نظر می رسد که او به نوعی مشهور است، اگرچه همه افراد در فیلم واقعاً نمی دانند او کیست، بنابراین حدس می زنم که او در ذهن خودش مشهورتر است. اما عشق او به کشتن و طوفان به خوبی با هم ترکیب می شود تا جنایاتش را بپوشاند. به هر حال، به نظر می رسد که او همه این کارها را انجام می دهد زیرا همسرش تصمیم گرفت در میان طوفان بسیار بد در خانه بماند تا بتواند به او خیانت کند. و این دلیل قتل کمی عجیب اوست. درست به نظر می رسد

متأسفانه، صحنه های مرگ و صحنه های مبارزه چیزی برای نوشتن نیست. لحظه ضربه اغلب خارج از دوربین است و ما چیز زیادی نمی بینیم. با این حال، شما همیشه آن را در حال آمدن می بینید. اینجا هیچ تنشی وجود ندارد و تنها شگفتی‌ها خیلی مضحک هستند که نمی‌توان آنها را شوکه کرد. آن یکی در لحظات پایانی بسیار واضح بود، اما در عین حال بسیار احمقانه بود و خیلی بد توضیح داد.

زیرنویس فیلم Psycho Storm Chaser 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Psycho Storm Chaser 2021 لحظه های مورد علاقه من؟ صحنه ای وجود داشت که شامل یک کتاب شومیز بود که قاتل را در مسیر خود متوقف می کرد. یکی دیگر از مواردی که به نظر می‌رسد قاتل و قربانیش به نوعی با هم روبرو می‌شوند، در حالی که با تعویض دوربین از چهره‌ای به چهره‌ای دیگر، از بین می‌روند. اوه، و لحظه‌ای دیگر مستقیماً از قسمت (بسیار ضعیف) Buffy the Vampire Slayer بود که دو زن یک لامپ خاموش و یک راکت تنیس در دست داشتند و با هم در انتظار ورود قاتل به اتاق بودند. خیلی بیشتر از این نیز وجود دارد.

ممکن است فکر کنید من این فیلم را آنقدر که در ابتدا بعد از خواندن افکارم گفتم دوست نداشتم، اما اشتباه می کنید. چیزی در مورد این نوع فیلم ها وجود دارد که نمی توانم از آن لذت ببرم. من با خوشحالی می‌توانستم آنها را در تمام روز تماشا کنم و Psycho Storm Chaser در واقع نمونه بهتری از این نوع فیلم است.

زیرنویس Psycho Storm Chaser 2021 - بلو سابتايتل

خلاصه داستان را بخوانید، منتظر هیچ چیز خیلی جدی نباشید (یا خیلی خوب عمل کنید) و از تعقیب طوفان روانی لذت خواهید برد.

پس از نمایش قبلی در Lifetime در ایالات متحده، Psycho Storm Chaser در حال حاضر برای اکران در بریتانیا در جولای 2022 برنامه ریزی شده است که توسط High Fliers ارائه شده است.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *