64 1 مرداد 14016:17 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس مستند Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022

دانلود زیرنویس مستند Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022 اولین مستند حیات وحش با تراشه آبی است که در مورد تگزاس محبوب ما تولید شده است. این فیلم چندین داستان موفقیت آمیز حفاظت از محیط زیست را جشن می گیرد و در عین حال برخی از مهم ترین مسائل زیست محیطی ما را از نگاه حیات وحش و مکان های وحشی به نمایش می گذارد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022 -  بلو سابتايتل

زیرنویس مستند Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022 سیاره زمین را تصور کنید … اما در تگزاس! این فیلم از طریق روایت، طنز و فیلمبرداری پیشرفته، تقریباً بیست گونه حیات وحش را به نمایش می‌گذارد که از گاومیش کوهان دار نمادین تا اسلوت اسرارآمیز را شامل می‌شود.

زیرنویس مستند Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022 -  بلو سابتايتل

زیرنویس Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022 این فیلم بلند از دشت‌های مرتفع و قله‌های تگزاس غربی شروع می‌شود، از میان مناطق مختلف بوم‌گردی در امتداد بسیاری از سیستم‌های رودخانه‌ای ما می‌گذرد و در امتداد خلیج‌ها و مصب‌های خلیج مکزیک به پایان می‌رسد. هدف Deep in the Heart الهام بخشیدن به تگزاسی‌ها برای حفظ مکان‌های وحشی باقی‌مانده، نشان دادن ارتباط آب و حیات وحش، و تشخیص اهمیت حفاظت از تگزاس در مقیاس قاره‌ای است. تماشای Deep in the Heart در سینماهای تگزاس که از 3 ژوئن شروع می شود و از 18 ژوئیه پخش می شود.

زیرنویس Deep in the Heart: A Texas Wildlife Story 2022 -  بلو سابتايتل

Deep in the Heart بین میلیون‌ها نفر در مدارس K-12، دانشگاه‌ها، تئاترها، رسانه‌های دیجیتال، و از طریق نمایش‌های اجتماعی به نفع سازمان‌های حفاظت از تگزاس توزیع می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد بودجه، اعطای یا حمایت مالی، لطفاً با تهیه کننده فیلم، جی کلبرگ تماس بگیرید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *