65 4 مرداد 140111:39 ق.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Sharkula 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Sharkula 2022 انگار که Amityville in Space به اندازه کافی Wild Eye Releasing نبود و Mark Polonia در تابستان امسال لذت دیگری در انتظار شماست، Sharkula. بله، مردی که برخورد کوسه‌ها از نوع سوم و کوسه‌های ویروسی را برای ما به ارمغان آورد، اکنون داستانی از دراکولا و کوسه خون‌آشامش منتشر می‌کند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Sharkula 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Sharkula 2022 نفرین کنت دراکولا در آب های پر از کوسه زندگی می کند و جان یک جامعه توریستی را می گیرد. شکار دریایی برای گونه های جدید منجر به هیولا، جنون و خونریزی می شود. این سفید بزرگ در حال بازگرداندن نیش به وحشت است و با کمک خون آشام های جدید که قصد دارند زنده ماندن آن را ببینند کمک می کند.

زیرنویس فیلم Sharkula 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Sharkula 2022 از نویسنده و کارگردان مارک پولونیا، و با بازی کایل راپاپورت (بازگشت به بازگشت به Nuke ‘Em High Aka Vol. 2) در نقش رنفیلد و جف کرکندال (بازگشت به مزرعه اسپلتر) در نقش دراکولا، شارکولا در ژوئن امسال از Wild Eye به دریای سرخ می رود. رها کردن!

زیرنویس Sharkula 2022 - بلو سابتايتل

 

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *