1033 26 دی 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 53 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Intolerance 1916 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Intolerance 1916 این حماسه سه و نیم ساعته که به عنوان یکی از تاثیرگذارترین فیلم‌های دوران صامت در نظر گرفته می‌شود (اگرچه در آن زمان نقدهای متفاوتی دریافت کرد)، چهار خط داستانی موازی را که هر کدام چندین قرن از هم جدا شده‌اند، در هم می‌برند: اول، ملودرام معاصر جنایت و رستگاری؛ دوم، یک داستان یهودی: رسالت و مرگ مسیح. سوم، یک داستان فرانسوی: رویدادهای مربوط به قتل عام روز سنت بارتولومئو در سال 1572. و چهارم، داستان بابلی: سقوط امپراتوری بابل به ایران در سال 539 قبل از میلاد. هر داستان دارای رنگ رنگ متمایز خود در چاپ اصلی بود. صحنه ها با نماهایی از شخصیتی که نشان دهنده مادری ابدی است و گهواره ای را تکان می دهد به هم مرتبط می شوند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Intolerance 1916 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Intolerance 1916 این فیلم از چهار داستان متمایز، اما موازی تشکیل شده است – با فرکانس فزاینده ای که فیلم به اوج خود می رسد – که عدم تحمل مداوم نوع بشر را در طول اعصار نشان می دهد. این جدول زمانی تقریباً 2500 سال را در بر می گیرد.

دانلود زیرنویس فیلم عدم تحمل 1916 وقفه‌های بین دوره‌های زمانی مختلف با تصویر نمادین مادری که گهواره‌ای را تکان می‌دهد مشخص می‌شود که نشان‌دهنده گذر نسل‌ها است. این فیلم به طور همزمان به صورت متقاطع جلو و عقب می‌رود و بخش‌ها را در شکاف‌های بزرگ فضا و زمان با بیش از 50 جابجایی بین بخش‌ها در هم می‌پیوندد. یکی از خصوصیات غیرمعمول فیلم این است که بسیاری از شخصیت ها نام ندارند. گریفیث آرزو کرد که آنها نمادی از نوع انسان باشند. بنابراین شخصیت زن اصلی داستان مدرن The Dear One، شوهر جوان او پسر و رهبر مافیای محلی تفنگدار زاغه نامیده می شود. منتقدان و نظریه‌پردازان فیلم معتقدند که این نام‌ها احساسات گرایی گریفیث را آشکار می‌کنند، چیزی که قبلاً در تولد یک ملت با نام‌هایی مانند سرهنگ کوچک به آن اشاره شده بود.

زیرنویس فیلم Intolerance 1916 - بلو سابتايتل

زیرنویس Intolerance 1916 یک کار عظیم بود که شامل دکورهای تاریخی، لباس‌های مجلل دوره و بیش از 3000 وسیله اضافی بود. این قطعه در بلوار سانست دارای مجموعه بابلی با دیوارهای بلند 300 فوتی (91 متری) و همچنین خیابان‌های یهودیه و فرانسه قرون وسطایی بود. کل حقوق و دستمزد برای افراد اضافی به 12000 دلار در روز گزارش شده است. گریفیث فیلمبرداری فیلم را با داستان مدرن (با نام اصلی “مادر و قانون”) آغاز کرد که برنامه ریزی آن قبل از موفقیت تجاری بزرگ تولد یک ملت بود. سپس آن را تا حد زیادی گسترش داد و سه داستان موازی دیگر را با موضوع عدم تحمل گنجاند. سیصد هزار فوت فیلم گرفته شد.

زیرنویس فیلم عدم تحمل 1916 مجموع هزینه تولید Intolerance نزدیک به 2 میلیون دلار گزارش شده است که شامل 250000 دلار فقط برای صحنه جشن بلشازار می شود، مبلغی نجومی در سال 1916، اما حساب های فیلم هزینه دقیق آن را 385906.77 دلار نشان می دهد. یک سوم بودجه صرف ساخت بخش های بابلی فیلم شد.

زیرنویس Intolerance 1916 - بلو سابتايتل

زیرنویس عدم تحمل 1916 نابردباری و تدوین غیرمتعارف آن به ویژه در میان فیلمسازان اروپایی و شوروی بسیار تأثیرگذار بود. بسیاری از دستیاران متعدد کارگردانی که گریفیث در ساخت این فیلم به کار گرفت – اریش فون استروهایم، تاد براونینگ، وودی ون دایک – در سال‌های بعد به کارگردانان مشهور هالیوود تبدیل شدند.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *