1033 26 دی 1401 - 1 سال پیش زمان تقریبی مطالعه: 28 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم The Lacemaker 1977 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم The Lacemaker 1977 زیرنویس فیلم توری‌ساز یک فیلم درام فرانسوی به کارگردانی کلود گورتا با بازی ایزابل هوپر و ایو بنیتون محصول سال ۱۹۷۷ است. این فیلم بر اساس رمان La Dentellière اثر پاسکال لینه برنده جایزه گنکور در سال 1974 است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم The Lacemaker 1977 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم The Lacemaker 1977 در پاریس، بئاتریس خجالتی و باکره (معروف به «پوم») با مادرش زندگی می‌کند و در یک آرایشگاه کار می‌کند، جایی که تنها دوست او مارلین سرزنده است. مریلن که معشوقه اش را رها کرده است به دو دختر پیشنهاد می کند که در کنار دریا در کابورگ تعطیلات بگذرانند. در آنجا مریلن به زودی با مرد جدیدی می رود و بئاتریس را تنها می گذارد.

زیرنویس فیلم The Lacemaker 1977 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Lacemaker 1977 با دانش آموز خجالتی فرانسوا دوست می شوند، این دو عاشق می شوند و بئاتریس به اتاق او در پاریس نقل مکان می کند. اگرچه او او را به والدین مرفه و دوستان روشنفکرش معرفی می کند، اما او نمی تواند در دنیای آنها با هم ترکیب شود. ذخیره عمیق او شروع به آزار او می کند و آنها از هم جدا می شوند. او با از دست دادن علاقه به زندگی، به بیمارستان روانی می رود.

زیرنویس The Lacemaker 1977 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم توری‌ساز 1977 فرانسوا پر از پشیمانی به ملاقات او می رود اما او چیزی نمی خواهد: او مکانی آرام پیدا کرده است که با درونش سازگار است. او در گمنامی خاموش خود مانند دختران ناشناخته نقاشی هایی مانند توری ساز ورمیر است.

مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *