64 5 تیر 14014:23 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Revealer 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Revealer 2022 یک فیلم ترسناک جدید است که به زیباترین سبک کیچ دهه 80 ساخته شده است. تنها با دو شخصیت اصلی که آنقدر شیمی عالی دارند که عملاً تبدیل به یک فیلم دوستانه نیز می شود.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Revealer 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Revealer 2022 یک فیلم ترسناک جدید شودر است که چیزهای زیادی برای آن وجود دارد. شخصیت‌های عالی، طرح ساده اما کارآمد با انتخاب عالی جلوه‌های ویژه، و در آن سبک فیلم ترسناک دهه 80.

همچنین، این مزیت افزوده این است که کاملاً شخصیت محور است، در حالی که در طول یک خلسه کتاب مقدس اتفاق می افتد. بله، این در واقع یک ترکیب ترسناک/دوست-فیلم است. و من آن را دوست داشتم! منظورم این است که اگر منصف باشیم، Shaun of the Dead را به راحتی می توان همین نام خواند. اگر فیلم شما می تواند همان برچسب های آن فیلم نمادین را داشته باشد، در مکان بسیار خوبی هستید!

زیرنویس فیلم Revealer 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Revealer 2022 تنها چیزی که برای Revealer خیلی خوب کار نمی کند زمان اجرا است. این می‌توانست برای یک فیلم کوتاه ترسناک شگفت‌انگیز یا قسمتی از یک گلچین ترسناک ساخته شود. یک ساعت ثابت می توانست به نفع این فیلم باشد. برای منصفانه بودن، زمان اجرا هنوز نسبتاً کوتاه است و کمتر از 90 دقیقه است.

با این حال، مقداری شتاب را از دست می دهد که مایه شرمساری است زیرا هر چیز دیگری کار می کند. همچنین، مسلماً، فیلم‌های ترسناک دهه 1980 تمایل داشتند که شاید بیشتر از حد لازم طول بکشند، بنابراین، می‌توانید آن را به دلیل اینکه می‌خواهید به شدت به حال و هوای دهه 1980 وفادار باشد، توجیه کنید.

و این در واقع یک نکته کلیدی است؛ شما می خواهید برای از دست دادن Revealer بهانه بیاورید زیرا هر چیز دیگری خیلی خوب کار می کند. شما هرگز نمی خواهید از آن دست بکشید یا چیزی. کاملا مخالف. شما به طرق مختلف به دنبال دو شخصیت اصلی خواهید بود.

کل داستان در Revealer فقط در طول چند ساعت پخش می شود. در طی یک آخرالزمان در سال 1987 در شیکاگو. از آنجا که همه چیز به طور ناگهانی شروع به خراب شدن می کند، یک رقصنده و یک معترض مذهبی با هم به دام می افتند. البته، آنها در یک غرفه نمایشی به دام افتاده اند – به موزیک ویدیوی قلبت باز کن مدونا فکر کنید.

بر اساس آن مرجع موزیک ویدئوی خاص، ممکن است فکر کنید که من خودم یک دختر دهه 80 هستم. و کاملا حق با شماست به عبارت دیگر، این طرح و موقعیت به خودی خود دلیل زیادی برای تماشای Revealer است. خب، به هر حال برای من.

دو شخصیت اصلی بارها با هم ملاقات کرده اند زیرا معترض همیشه درست بیرون محل کار رقصنده است. اکنون، آنها باید گرد هم آیند تا از آخرالزمان جان سالم به در ببرند، که ابعاد کتاب مقدسی دارد، و – مهمتر از آن – طراحی. این بدان معناست که معترض مذهبی می داند که هر رویداد جدید به چه معناست که پایان آن چقدر نزدیک است.

زیرنویس Revealer 2022 - بلو سابتايتل

Caito Aase (فیلم ترسناک آینده Black Mold) به سادگی به عنوان رقصنده غرفه نمایش پیپ، آنجی، عالی است. قلب و نگرش بسیار در یک زن بدجنس! در همین حال، Shaina Schrooten (بسته ترسناک II: Rad Chad’s Revenge) به همان اندازه جذاب است و در طول راه به عنوان معترض مذهبی، سالی، بسیار شگفت زده می شود.

من قطعاً می خواستم Revealer را بر اساس طرح و سبک پوستر و هر چیز دیگری که از طریق مطالب روابط عمومی به آن برخوردم تماشا کنم. با این حال، من در واقع هرگز انتظار نداشتم که اینقدر خوب باشد. در حالی که ای کاش زمان پخش فشرده‌تر بود (همانطور که در مورد میزبان مگاهیت Shudder بود) یا داستان اضافه‌ای داشت، من همچنان این فیلم را به شدت توصیه می‌کنم.

بیش از هر چیز، این بدان معناست که من حواسم به کارگردانی که لوک بویس در آینده بسازد، خواهم بود. او قطعا سبکی دارد که به نقطه مطلوب من برخورد می کند. خب، من می‌توانم بگویم چند مورد از نقاط شیرین من. منظورم این است که عکس پروفایل فعلی او در IMDb به تنهایی می توانست این را به من بگوید!

لوک بویس نیز با همکاری فیلمنامه نویسان داستان را ارائه کرد. فیلمنامه توسط نویسندگان کمیک محبوب تیم سیلی (Hack/Slash, Revival) و مایکل مورسی (Barbaric، The Plot) نوشته شده است. نمی توانم بگویم که با این کتاب های مصور آشنا هستم، اما مطمئناً امیدوارم که آنها با این حال و هوا و نگرش عالی به نوشتن فیلم های ترسناک ادامه دهند.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *