64 30 تیر 14016:12 ب.ظ زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه
کپی شد!
0

دانلود زیرنویس فیلم Cassiopeia 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Cassiopeia 2022 کاسیوپیا یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی Shin Yeon-shick و با بازی Ahn Sung-ki، Seo Hyun-jin و Joo Ye-rim است. این فیلم در مورد زوال عقل است که در آن دختری به دلیل آلزایمر حافظه خود را از دست می دهد و زندگی جدیدی را با پدرش می گذراند. در 1 ژوئن 2022 در سینما اکران شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Cassiopeia 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Cassiopeia 2022 کاسیوپیا درخشان ترین صورت فلکی است و در کنار ستاره شمالی قرار دارد. صورت فلکی W شکل Cassiopeia در مدت 23 ساعت و 56 دقیقه به دور ستاره شمالی می چرخد. ستاره شمالی صورت فلکی است که معمولا راهی پیدا می‌کند (برای ناوبری استفاده می‌شود)، یعنی کاسیوپیا به‌عنوان صورت فلکی مادرش در طول روز در کنار صورت فلکی که راهی را پیدا می‌کند شناور است. “بنابراین، کاسیوپیا راهنمای مهمی برای یافتن ستاره شمالی است. هنگامی که گم می شوید، می توانید از کاسیوپیا برای یافتن ستاره شمالی استفاده کنید و سپس از ستاره شمالی برای تعیین جهت استفاده کنید. این در مورد معنای خانواده نیز صادق است. مانند ستاره شمالی، مستقیماً مسیر زندگی را به شما نمی گوید، اما مانند کاسیوپیا، به طور غیرمستقیم از شما حمایت می کند و از شما محافظت می کند. این نشان می دهد که خانواده همیشه در کنار شما هستند و در سکوت از شما محافظت می کنند هنگامی که راه خود را گم می کنید. زندگی.”

سو جین یک وکیل موفق است. پس از طلاق، او به عنوان یک وکیل و مادر زندگی کاملی دارد. او دخترش جینا را برای تحصیل در آمریکا آماده می کند. پدرش این وو با آنها زندگی می کند و از نوه اش مراقبت می کند. او پس از یک تصادف رانندگی به طور ناگهانی به آلزایمر مبتلا می شود. پدرش از ماندن او در کنارش محافظت می کند زیرا او به تدریج به دلیل از دست دادن حافظه به یک کودک خردسال تبدیل می شود و همراهی محبت آمیز آغاز می شود.

زیرنویس فیلم Cassiopeia 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Cassiopeia 2022 در ژوئن 2021، بازیگران این فیلم با نام آزمایشی دمانس (Dementia) در نقش آن سونگ کی و سئو هیون جین تایید شدند. انتظار می رفت که فیلم به کارگردانی شین یون شیک در نیمه دوم سال 2021 شروع به فیلمبرداری کند. سئو هیون جین پس از چهار سال در حال کار در یک فیلم است، زیرا آخرین فیلم او چون من تو را دوست دارم در سال 2017 بود.[9] عکاسی اصلی فیلم در 9 سپتامبر 2021 آغاز شد.

طبق شبکه کامپیوتری یکپارچه شورای فیلم کره (Kofic)، این فیلم با 5344 پذیرش در گیشه کره در جایگاه ششم قرار گرفت. از 14 ژوئیه 2022، در بین تمام فیلم‌های کره‌ای اکران شده در سال 2022 در کره جنوبی، با فروش 148789 دلار آمریکا و 22149 پذیرش در جایگاه بیست و نهم قرار دارد.

زیرنویس Cassiopeia 2022 - بلو سابتايتل

کیم نایون از استار نیوز که در حال بررسی فیلم است، بازی بازیگران سو هیون جین، آن سونگ‌گی و جو ی‌ریم را تحسین کرد و نوشت: «به لطف بازی‌های درخشان بازیگران». اما، به غیر از این، کیم چیزی در فیلم پیدا نکرد. کیم در پایان گفت: “با این حال، حیف است که هیچ قدرت خاصی به جز بازی بازیگران وجود ندارد.” لی یوچای از Cine21 فیلم را به عنوان “مجله والدین نوشته شده توسط مردی که شانس داشته است، توصیف کرد. برای جبران ناکامی هایش به عنوان یک پدر.” لی عملکرد نوشتن سئو هیون جین را تحسین کرد، “بازیگر سئو هیون جین بازی چالش برانگیز خود را در اولین نقش اصلی فیلم خود نشان می دهد.” در پایان، لی فاش کرد که برای کارگردان Cassiopeia، Shin Yeon-sik این ایده را از رابطه مشابه بین رابرت دنیرو و آن هاتاوی در The Intern گرفته است، بنابراین برای کارگردان به دلیل رابطه اش با Ahn Sung-ki، “Cassiopeia باید داستان باشد. درباره زنی که پدرش آن سونگ کی است.” پارک جین یانگ در نقد جوی نیوز 24 درباره این فیلم نوشت: “فیلم وضعیت بیماران آلزایمر و خانواده های آنها و همچنین همراهی آنها را به تصویر می کشد. با نگاهی آرام و بدون اغراق و باور.” پارک بازی های سئو هیون جین را تحسین کرد و نوشت: «اجرای پرشور سئو هیون جین، که نقش های مختلف و احساسات چرخان را به طور محکم به تصویر می کشد، از وکلا گرفته تا عشق مادرانه تا آلزایمر، تحسین برانگیز است» و آن سونگ کی، نوشت: آن سونگ کی با حضوری سنگین و چشمانی عمیق، نمایش را با ثبات رهبری می‌کند.»

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
مطالب مرتبط
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *